Naujienos Smart Vision

Ieškome produktų vadybininko (-ės) Vilniuje

Ieškome produktų vadybininko (-ės) Vilniuje

By Smart Vision birželio 16, 2021

Smart Vision - sėkmingas technologijų ir medicinos startuolis ieško tavęs! Esame tikri pionieriai, jau keletą metų kuriame inovacijas optikos srityje. Mes esame pasirengę būti inovatyvių optikos sprendimų ambasadoriais Lietuvoje. Kiekvienam klientui siūlome unikalią apsipirkimo patirtį su inovatyviais sprendimais ir aukščiausios kokybės produktais, bei optometrijos technologijomis.

Ieškome optometrininko (-ės) Vilniuje

Ieškome optometrininko (-ės) Vilniuje

By Smart Vision kovo 8, 2021
“Smart Vision” - sėkmingas technologijų ir medicinos startuolis ieško tavęs! Esame tikri pionieriai, jau keletą metų kuriame inovacijas optikos srityje. Ieškome Optometrijos profesionalų, kurie yra pasirengę būti inovatyvių optikos sprendimų
ambasadoriais Lietuvoje. Pasiūlydami kiekvienam klientui unikalią apsipirkimo patirtį, darbą su inovatyviais sprendimais ir aukščiausios kokybės produktais, bei optometrijos technologijomis.
Smart Vision pritraukė 1,8 mln. Eur investiciją

Smart Vision pritraukė 1,8 mln. Eur investiciją

By Smart Vision sausio 28, 2021

Baltijos šalių startuolis „Smart Vision“ pritraukė 1,8 mln. Eur investiciją iš rizikos kapitalo fondo „Open Circle Capital“. Be to, įmonė dėl plėtrai reikalingo papildomo kapitalo esą jau derasi su keliais naujais investuotojais.

Sekite musFacebook
&
Instagram