Tegul akiniai atkeliauja pas jus!

Tegul akiniai atkeliauja pas jus!

Sunku išsirinkti internetu? Likite ten, kur esate. Mūsų akinius, galite išbandyti neišeidami iš namų. „Pasimatuok namuose“ paslauga, suteikia galimybę 7 dienas išbandyti 4 Jums patikusius rėmelius/saulės akinius, patogiai namuose! Taip, tai taip lengva. Pasirinkus šią paslaugą pamatysite, bei pajusite kaip jaučiatės nešiojant naujus akinius, kas padės rasti savo mėgstamiausius.

Kaip tai veikia?

add to cart
1. PRIDĖTI Į “PASIMATUOK NAMUOSE” KREPŠELĮ

Pridėkite 4 rėmelius ar akinius nuo saulės prie savo “PASIMATUOK NAMUOSE” krepšelio. Matuokitės 7 dienas ir sužinokite, kurie akiniai Jums labiausiai tinka ir patinka. Mokėkite vos 1%, visos akinių vertės, užstatą. Jis bus grąžintas, kai atgausime rėmelius.

choose your favourite
2. Pasirinkite mėgstamiausius

Išsirinkite labiausiai patikusius rėmelius ar saulės akinius ir atlikite užsakymą internetu, mūsų svetainėje. Nepasilikite rėmelio / akinių nuo saulės, mes atsiųsime jums naują porą. Jūsų naujieji akiniai atkeliaus per 2–4 dienas!

return frames
3. Grąžinkite visus rėmelius

Tai lengviausia dalis. Atsiųskite visus rėmelius originalioje dėžutėje su iš anksto apmokėta grąžinimo etikete, kurią rasite pakuotėje. Tai paprasta ir nemokama! P.s. Būkite kantrūs, Jūsų naujieji akiniai jau gaminami.

Pasirinkite 4 rėmelius/ saulės akinius

Tai nėra pirkinys! Tai 1% užstatas ir Jis bus grąžintas, kai gausime grąžintus rėmelius.

visų rėmelių vertė {{totalPreDiscount | currency}}
Užsakymo matavimuisi namuose vertė {{total | currency}}

Nemokamas pristatymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip tinkamai išsirinkti akinius internete?

KAIP TINKAMAI IŠSIRINKTI AKINIUS

1. Išsirinkite rėmelį

– Pasirinkite kiek tik pageidaujate rėmelių ir išbandykite juos internetu. Nuspręskite, kurie jums tinka geriausiai pasinaudodami mūsų virtualia apllikacija.

– Pasimatuokite rėmelius savo namuose. Išsirinkite iki keturių rėmelių, kurie patraukė jūsų dėmesį, ir mes juos nemokamai pristatysime į jūsų namus. Tinkamai išbandyti rėmeliams turėsite visas septynias dienas – nešiokite juos namuose, pasirodykite draugams ar šeimos nariams, išgirskite jų nuomonę.

2. Įveskite savo akinių recepto duomenis.

3. Pasirinkite pageidaujamą lešių tipą.

4. Mėgaukitės savo naujaisiais akiniais!

5. Jeigu dėl tam tikros priežasties nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, akinius galite grąžinti pasinaudodami mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Užsisakyti akinius internetu - tai paprasta

THE SIMPLICITY OF ORDERING ONLINE

Pasirinkę patikusius rėmelius, lęšius ir lešių dangą, dar kartą atidžiai patikrinkite visą užsakymo informaciją ir įsitikinkite, kad nepalikote klaidų įvesdami duomenis. Po to pereikite į saugaus apmokėjimo puslapį, kur įvedę mokėjimo informaciją galutinai patvirtinsite savo užsakymą. Gavę patvirtinimą, mes jums nemokamai išsiųsime akinius tiesiai į namus. Siuntinį turėtumėte gauti per 3-4 darbo dienas. 

 

Išbankyti rėmelius / saulės akinius namuose

– Pasirinkite keturis patikusius rėmelius ir pridėkite juos į krepšelį „Išbandyti Namuose“.Mes juos nemokamai jums pristatysime tiesiai į namus.

– Išbandykite rėmelius namuose, ar bet kur, kur jaučiatės patogiai. Paklauskite draugų ar šeimos nuomonės. Rėmeliams išmėginti turėsite septynias dienas.

– Išbandę rėmelius, grąžinkite juos mums originalioje pakuotėje su mūsų jau apmokėtu atgaliniu siuntimu. Tuomet užsisakykite jums labiausiai patikusius akinius ir mes iškart pradėsime jų gamybą. Paprasčiau nebūna!

 

Pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Smart Vision siūlo nemokamą pristatymą visoms prekėms jūsų pasirinktu adresu visoje Lietuvoje.

2. Pristatymas kartais gali vėluoti dėl tam tikrų priežasčių. Norėdami to išvengti, visados įsitikinkite, jog teisingai įvedėte savo adresą (atkreipkite dėmesį į adrese naudojamus tarpus, taškus ir kitus simbolius). Jeigu pasirinkote, jog prekės būtų pristatytos kompanijos adresu, užtikrinkite, kad jis įvestas be klaidų.

3. Jeigu jūsų siuntinys vėluoja, prašome susisiekti su mumis arba su kurjeriu, kad gautumėte patikslintą pristatymo informaciją. Norime pabrėžti, jog jeigu tam tikri adreso informacijos pakeitimai atliekami jau patvirtinus užsakymą, pristatymo laikas gali keistis. SmartVision.com neatsako už pristatymo metu pažeistas prekes arba dingusias siuntas.

 

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Mes, Smart Vision, darome viską, kad mūsų produktas būtų kuo arčiau tobulybės. To siekiame užtikrindami, kad akiniai būtų gaminami tiksliai pagal receptą ir atidžiai atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Esame tikri, kad būsite patenkintas mūsų produktu, tačiau jeigu dėl tam tikrų priežasčių jums netiko naujieji akiniai, mes jums mielai grąžinsime pinigus.Susipažinkite su prekių grąžinimo procesu:

1. Prisijunkite prie savo paskyros ir spauskite “Grąžinti”.

2. Pasirinkite prekes, kurias norite grąžinti.

3. Nurodykite priežastį, dėl kurios grąžinate prekes:

- Akiniai turi defektų

- Akiniai netinka

- Pristatymas vėluoja

- Kita. 

4. Pasirinkite jums tinkamiausią grąžinimo būdą: siuntimas paštu, per kurjerį arba atnešant prekes tiesiai į mūsų saloną.

5. Užpildę grąžinimo formą ir įsitikinę, kad suvesti duomenys yra teisingi, spauskite „Patvirtinti“ ir atspausdinkite formą.

6. Atspausdintą formą kartu su grąžinamom prekėm atsiųskite mums pasinaudodami nemokamo atgalinio siuntimo etikete. Visos prekės turi būti grąžinamos naujos būklės, originalioje pakuotėje, su pridėtu akinių dėklu ir akinių valymo šluoste. Prašome įsitikinti, kad sena etiketė su jūsų adresu yra paslėpta naujuoju atgalinio siuntimo lipduku.

7.  Išsiųskite siuntinį jūsų pasirinktu būdu. Grąžindami prekes gausite du el. laiškus:– pirmą – iškart paspaudę mygtuką „Patvirtinti“– antrą – mums gavus jūsų grąžintą siuntą. Jeigu mūsų darbuotojai turės papildomų klausimų, jie susisieks su jumis. Mums gavus siuntą, pinigai jums bus grąžinti per 14 darbo dienų. Jūsų pinigai bus grąžinti į banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Mes garantuojame nemokamą prekių grąžinimą visoms prekėms. Jeigu praradote atgalinio siuntimo etiketę, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes jums iškart atsiųsime naują.

 

Koks mano užsakymo statusas?

Užsakymo būseną galite matyti savo Smart Vision paskyroje. Čia taip pat rasite paskutinius užsakymus ir numatytą pristatymo datą. Ją taip pat galite rasti mūsų atsiųstame užsakymo patvirtinimo laiške.

Sekite musFacebook
&
Instagram