Tegul akiniai atkeliauja pas jus!

Tegul akiniai atkeliauja pas jus!

Sunku išsirinkti internetu? Likite ten, kur esate. Mūsų akinius, galite išbandyti neišeidami iš namų. „Pasimatuok namuose“ paslauga, suteikia galimybę 7 dienas išbandyti 4 Jums patikusius rėmelius/saulės akinius, patogiai namuose! Taip, tai taip lengva. Pasirinkus šią paslaugą pamatysite, bei pajusite kaip jaučiatės nešiojant naujus akinius, kas padės rasti savo mėgstamiausius.

Kaip tai veikia?

add to cart
1. PRIDĖTI Į “PASIMATUOK NAMUOSE” KREPŠELĮ

Pridėkite 4 rėmelius ar akinius nuo saulės prie savo “PASIMATUOK NAMUOSE” krepšelio. Matuokitės 7 dienas ir sužinokite, kurie akiniai Jums labiausiai tinka ir patinka. Mokėkite vos 1%, visos akinių vertės, užstatą. Jis bus grąžintas, kai atgausime rėmelius.

choose your favourite
2. Pasirinkite mėgstamiausius

Išsirinkite labiausiai patikusius rėmelius ar saulės akinius ir atlikite užsakymą internetu, mūsų svetainėje. Nepasilikite rėmelio / akinių nuo saulės, mes atsiųsime jums naują porą. Jūsų naujieji akiniai atkeliaus per 2–4 dienas!

return frames
3. Grąžinkite visus rėmelius

Tai lengviausia dalis. Atsiųskite visus rėmelius originalioje dėžutėje su iš anksto apmokėta grąžinimo etikete, kurią rasite pakuotėje. Tai paprasta ir nemokama! P.s. Būkite kantrūs, Jūsų naujieji akiniai jau gaminami.

Pasirinkite 4 rėmelius/ saulės akinius

Tai nėra pirkinys! Tai 1% užstatas ir Jis bus grąžintas, kai gausime grąžintus rėmelius.

visų rėmelių vertė {{totalPreDiscount | currency}}
Užsakymo matavimuisi namuose vertė {{total | currency}}

Nemokamas pristatymas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip veikia " Matuokis namuose "?

Išsirinkite 4 akinių rėmelius ir (arba) saulės akinius, įdėkite juos į “Pasimatuok namuose” krepšelį ir pateikite užsakymą. Gavę akinius, juos galite matuotis 7 dienas. Išbandykite skirtingus įvaizdžius, pasitarkite su savo šeima ir draugais. Tai padės nuspręsti, kurie rėmeliai Jums tinka labiausiai.

Sekite musFacebook
&
Instagram