Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip veikia " Matuokis namuose "?

Išsirinkite 4 akinių rėmelius ir (arba) saulės akinius, įdėkite juos į “Pasimatuok namuose” krepšelį ir pateikite užsakymą. Gavę akinius, juos galite matuotis 7 dienas. Išbandykite skirtingus įvaizdžius, pasitarkite su savo šeima ir draugais. Tai padės nuspręsti, kurie rėmeliai Jums tinka labiausiai.

Kiek tai kainuoja?

Tai visiškai NEMOKAMA! Pateikiant užsakymą, Jums reikės sumokėti 15% visos akinių vertės užstatą, kuris bus grąžinamas į jūsų sąskaitą, kai tik atgausime rėmelius.

Kaip reikia grąžinti?

Nesijaudinkite, visus siuntimo mokesčius apmokėsime mes. Tad baigę matuotis rėmelius, sudėkite juos atgal į originalią dėžutę, užklijuokite etiketę (ją rasite pakuotėje), nuskenuokite etiketę artimiausiame Omniva paštomate ir atsidarius durelėms įdėkite siuntą.

Man patiko rėmeliai, kuriuos matavausi namuose. Kaip galėčiau užsisakyti akinius?

Džiaugiamės, kad radote Jums tinkantį variantą! Procesas išlieka toks pats - grąžinkite visus rėmelius ( ir tuos, kuriuos išsirinkote ) ir suformuokite užsakymą mūsų internetinėje svetainėje. Viskas labai paprasta!Rėmeliai, kuriuos išssirinkau iš "Matuokis namuose" užsakymo yra išparduoti. Ką turėčiau daryti?

Nesijaudinkite, susisiekite su klientų aptarnavimo centru ir jie padės išspręsti šią problemą.

Man nepatiko nei vieni rėmeliai, kuriuos išsirinkau pasimatuoti namuose.

Mes suprantame kaip sunku rasti idealiai Jums tinkantį variantą. Grąžinkite šiuos rėmelius atgal ir užsisakykite išbandyti naujus!

Sekite musFacebook
&
Instagram