Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip tinkamai išsirinkti akinius internete?

KAIP TINKAMAI IŠSIRINKTI AKINIUS

1. Išsirinkite rėmelį

– Pasirinkite kiek tik pageidaujate rėmelių ir išbandykite juos internetu. Nuspręskite, kurie jums tinka geriausiai pasinaudodami mūsų virtualia apllikacija.

– Pasimatuokite rėmelius savo namuose. Išsirinkite iki keturių rėmelių, kurie patraukė jūsų dėmesį, ir mes juos nemokamai pristatysime į jūsų namus. Tinkamai išbandyti rėmeliams turėsite visas septynias dienas – nešiokite juos namuose, pasirodykite draugams ar šeimos nariams, išgirskite jų nuomonę.

2. Įveskite savo akinių recepto duomenis.

3. Pasirinkite pageidaujamą lešių tipą.

4. Mėgaukitės savo naujaisiais akiniais!

5. Jeigu dėl tam tikros priežasties nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, akinius galite grąžinti pasinaudodami mūsų 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Kaip perskaityti receptą?

Rekomenduojame akinius gamintis pagal receptą, kuris išrašytas ne seniau nei prieš vienerius metus.

Ką reiškia recepte nurodyti parametrai:

Sfera (Sph) –  šis skaičius nurodo lęšio stiprumą, matuojamą dioptrijomis (stiprumas kinta kas 0,25).

(+) būdinga trumparegiams

(-) būdinga toliaregiams

Nuotolis tarp lęšių (PD): tai nuotolis tarp akių vyzdžių centrų, matuojamas milimetrais. Šis parametras nurodo, kurioje lęšio vietoje turi būti optinis centras. PD dažniausiai nurodomas kaip vienas numeris tarp 56-74 mm (suaugusiems).

Cilindras (Cyl) – nurodomas tik astigmatinių lęšių receptuose. Astigmatizmas, kurį sukelia netaisyklinga ragenos padėtis, taip pat matuojamas dioprijomis. Jeigu recepte nėra nurodytas cilindras, jūsų akies lęšiukas yra visiškai taisyklingos formos.

Ašis (Ax) – taip pat tik astigmatiniams lęšiams taikomas rodiklis. Ašis matuojama laipsniais (0-180) ir nurodo astigmatizmo kryptį.

Skaitymo priedas (ADD) – jeigu esate vyresnis nei 40 metų, tikėtina, kad jūsų recepte bus nurodytas ADD - tai skirtumas tarp žiūrėjimo į tolį ir skaitymo dioptrijų verčių. Paprastai vienodas abiems akims ir naudojamas multifokalinių akinių gamyboje.

Jeigu svarstote įsigyti multifokalinius akinius, rekomenduojame apsilankyti mūsų optikoje, kad galėtume tiksliai nustatyti jūsų regėjimo duomenis ir užtikrinti maksimalų komfortą nešiojant naujus akinius.

Ar man tiks šie akiniai?

VIRTUALI APLIKACIJA

– Išbandykite akinius internetu. Pasinaudokite 3D technologijų siūlomomis galimybėmis ir pasimatuokite akinius mūsų specialiai sukurtoje virtualioje aplinkoje. Tam jums tereikės tik kameros!

 

MATUOKITĖS NAMUOSE

– Pasirinkite iki keturių rėmėlių, įdėkite juos į „Išbandyk namuose“ krepšelį ir mes nemokamai pristatysime rėmelius į jūsų namus.

– Išmėginkite rėmelius namuose, darbe ar kasdienėje aplinkoje. Pasiklauskite draugų ar šeimos nuomonės – tam turėsite visas septynias dienas.

– Grąžinkite visus rėmelius tuoje pačioje dėžutėje, kurioje juos gavote pasinaudodami nemokamo atgalinio siuntimo etikete. Tuomet, grįžę į katalogą, užsisakykite jums labiausiai patikusius akinius ir mes netrukus pristatysime naujus stilingus akinius su jūsų regėjimui pritaikytais lęšiais. Paprasčiau nebūna!

Akių apsauga nuo ekranų poveikio

AKIŲ APSAUGA NUO EKRANŲ POVEIKIO

• BLUEPRO apsaugo akis nuo žalingos mėlynos šviesos ir pavojingų UV spindulių.

• BLUEPRO sulaiko apie 95% žalingos mėlynos šviesos spektro (HEV), iki 420 nm.

• BLUEPRO blokuoja 100% UV spindulių (iki 400 nm)

• Išmanus produktas, kuris praleidžia net 85% naudingos mėlynos šviesos

• Net ir visiškai blokuodami UV spindulius BLUEPRO lęšiai atrodo natūraliai ir neiškraipo spalvų matymo.

Šie lęšiai yra skaidrūs, lengvi, ploni, beveik nepastebimo gelsvo atspalvio ir be mėlynų tonų. Jų gamyboje naudojamos šviesą sugeriančios molekulės, suteikiančios apsaugą nuo mėlynos šviesos poveikio.


Jautrių akių apsauga

Savaime tamsėjantys lęšiai:

– "Transitions Signature VII“ palaipsniui tamsėja arba šviesėja reaguodami į staigius šviesos pokyčius. Viduje arba nakties metu lęšiai yra skaidrūs.

–  Tai praktiškas ir stilingas pasirinkimas, suteikiantis 100% UV apsaugą.

–  „Transitions XTRActive“ yra vairuotojams rekomenduojamas pasirinkimas, kadangi šie lęšiai patamsėja net ir nesant tiesioginio kontakto su UV spinduliais, pavyzdžiui, vairuojant saulėtą dieną.

Lęšių tipai

Akinių gamyboje, priklausomai nuo kiekvieno individualaus regėjimo, gali būti naudojami dviejų tipų lęšiai – vieno arba dviejų židinių. Jeigu norite, jog akiniai leistų jaustis patogiai, būtinai atsižvelkite į optiko ar oftalmologo recepte esančią informaciją.

Lęšio storis

Lęšio indeksas indikuoja lęšio storį. Kuo daugiau dioptrijų, tuo didesnis turėtų būti lęšio indeksas, kad pagamintas lęšis būtų plonesnis ir lengvenis, o akiniai atrodytų geriau ir būtų patogūs nešioti.

Lęšių danga

Priklausomai nuo gyvenimo būdo, kiekvienas gali pasirinkti skirtingas lęšių dangas. Pasirinkite jums labiausiai tinkančią!

Valymas ir priežiūra

– Teisingai valydami akinius ir nuolatos laikydami juos kietame dėkle, užtikrinsite, kad akiniai jums tarnautų ilgą laiką.

– Akinius užsidėti ir nusiimti turite naudodamiesi abiem rankom

– Naudokite mikropluošto šluostę ir akinių valymo skystį be alkoholio arba vienkartines drėgnas servetėles. Švelniai trinkite abi lešių puses ir visas rėmelio dalis. Niekad nevalykite akinių su drabužiais – abrazyvinei tekstilės medžiagai pažeidus lęšio paviršių net menkiausias įbrėžimas su laiku gali ryškėti.

– Speciali akinių lęšių danga gali būti lengvai pažeista aukštos temperatūros – lęšio danga gali suskilti ar pradėti luptis. Be to, karštis taip pat gali deformuoti rėmelį, todėl venkite palikti savo akinius saulėje, arti karštų paviršių, neštis juos į vonią ar karštą dieną palikti juos automobilyje.

– Saugokite savo akinius nuo aštrių objektų ir sūraus vandens

– Acetonas, plaukų lakas, kvepalai, purškikliai nuo vabzdžių taip pat gali pažeisti akinių rėmelius ir lęšių dangą. Niekad nenaudokite šių medžiagų kol esate su akiniais.

– Itin svarbu: niekad nenešiokite akinių ant galvos – taip atsilaisvins akinių kojelės!

 

Užsisakyti akinius internetu - tai paprasta

THE SIMPLICITY OF ORDERING ONLINE

Pasirinkę patikusius rėmelius, lęšius ir lešių dangą, dar kartą atidžiai patikrinkite visą užsakymo informaciją ir įsitikinkite, kad nepalikote klaidų įvesdami duomenis. Po to pereikite į saugaus apmokėjimo puslapį, kur įvedę mokėjimo informaciją galutinai patvirtinsite savo užsakymą. Gavę patvirtinimą, mes jums nemokamai išsiųsime akinius tiesiai į namus. Siuntinį turėtumėte gauti per 3-4 darbo dienas. 

 

Išbankyti rėmelius / saulės akinius namuose

– Pasirinkite keturis patikusius rėmelius ir pridėkite juos į krepšelį „Išbandyti Namuose“.Mes juos nemokamai jums pristatysime tiesiai į namus.

– Išbandykite rėmelius namuose, ar bet kur, kur jaučiatės patogiai. Paklauskite draugų ar šeimos nuomonės. Rėmeliams išmėginti turėsite septynias dienas.

– Išbandę rėmelius, grąžinkite juos mums originalioje pakuotėje su mūsų jau apmokėtu atgaliniu siuntimu. Tuomet užsisakykite jums labiausiai patikusius akinius ir mes iškart pradėsime jų gamybą. Paprasčiau nebūna!

 

Pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS

1. Smart Vision siūlo nemokamą pristatymą visoms prekėms jūsų pasirinktu adresu visoje Lietuvoje.

2. Pristatymas kartais gali vėluoti dėl tam tikrų priežasčių. Norėdami to išvengti, visados įsitikinkite, jog teisingai įvedėte savo adresą (atkreipkite dėmesį į adrese naudojamus tarpus, taškus ir kitus simbolius). Jeigu pasirinkote, jog prekės būtų pristatytos kompanijos adresu, užtikrinkite, kad jis įvestas be klaidų.

3. Jeigu jūsų siuntinys vėluoja, prašome susisiekti su mumis arba su kurjeriu, kad gautumėte patikslintą pristatymo informaciją. Norime pabrėžti, jog jeigu tam tikri adreso informacijos pakeitimai atliekami jau patvirtinus užsakymą, pristatymo laikas gali keistis. SmartVision.com neatsako už pristatymo metu pažeistas prekes arba dingusias siuntas.

 

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Mes, Smart Vision, darome viską, kad mūsų produktas būtų kuo arčiau tobulybės. To siekiame užtikrindami, kad akiniai būtų gaminami tiksliai pagal receptą ir atidžiai atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius. Esame tikri, kad būsite patenkintas mūsų produktu, tačiau jeigu dėl tam tikrų priežasčių jums netiko naujieji akiniai, mes jums mielai grąžinsime pinigus.Susipažinkite su prekių grąžinimo procesu:

1. Prisijunkite prie savo paskyros ir spauskite “Grąžinti”.

2. Pasirinkite prekes, kurias norite grąžinti.

3. Nurodykite priežastį, dėl kurios grąžinate prekes:

- Akiniai turi defektų

- Akiniai netinka

- Pristatymas vėluoja

- Kita. 

4. Pasirinkite jums tinkamiausią grąžinimo būdą: siuntimas paštu, per kurjerį arba atnešant prekes tiesiai į mūsų saloną.

5. Užpildę grąžinimo formą ir įsitikinę, kad suvesti duomenys yra teisingi, spauskite „Patvirtinti“ ir atspausdinkite formą.

6. Atspausdintą formą kartu su grąžinamom prekėm atsiųskite mums pasinaudodami nemokamo atgalinio siuntimo etikete. Visos prekės turi būti grąžinamos naujos būklės, originalioje pakuotėje, su pridėtu akinių dėklu ir akinių valymo šluoste. Prašome įsitikinti, kad sena etiketė su jūsų adresu yra paslėpta naujuoju atgalinio siuntimo lipduku.

7.  Išsiųskite siuntinį jūsų pasirinktu būdu. Grąžindami prekes gausite du el. laiškus:– pirmą – iškart paspaudę mygtuką „Patvirtinti“– antrą – mums gavus jūsų grąžintą siuntą. Jeigu mūsų darbuotojai turės papildomų klausimų, jie susisieks su jumis. Mums gavus siuntą, pinigai jums bus grąžinti per 14 darbo dienų. Jūsų pinigai bus grąžinti į banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Mes garantuojame nemokamą prekių grąžinimą visoms prekėms. Jeigu praradote atgalinio siuntimo etiketę, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda ir mes jums iškart atsiųsime naują.

 

Prastai matau su naujais akiniais. Ar kažkas ne taip?

Jūsų akims reikia šiek tiek laiko apsiprasti su naujais akiniais. Tai gali užtrukti ilgiau, jeigu jūsų naujųjų akinių dioptrijos skiriasi nuo seniau turėtų akinių. Įsigijus vieno židinio lęšius, adaptacijos laikotarpis gali trukti iki savaitės, o apsiprasti su multifokaliniais akiniais gali prireikti ir kelių savaičių. Jeigu nesijaučiate patogiai su naujaisiais akiniais, patariame juos nešioti tris dienas iš eilės. Tai paspartins jūsų akis greičiau priprasti prie naujų lęšių. Dažnai to pakanka, kad diskomfortas pranyktų. Taip pat svarbu, kad akiniai būtų teisingoje padėtyje akių atžvilgiu ir akys žiūrėtų per patį lęšio centrą. Maksimaliam komfortui pasiekti rekomenduojama akinius sureguliuoti su profesionalo pagalba. Mes šią paslaugą nemokamai ir be išankstinės registracijos siūlome savo salone. Jeigu mūsų salonas yra toli nuo jūsų gyvenamosios vietos, pabandykite kreiptis į savo vietinį optiką, kuris tai padarys už nedidelį mokestį.

Jeigu vis tiek nesijaučiate visiškai patenkintas regėjimu pro naujus akinius, gali būti, jog pateikiant recepto duomenis buvo palikta klaidų. Tokiu atveju mes priimsime jus vizitui pas mūsų optikos specialistą, kuris dar kartą patikrins jūsų regėjimą. Jeigu paaiškės, kad problema kilo dėl netikslaus recepto, mes nemokamai pakeisime jūsų akinių lęšius per 30 dienų nuo naujo recepto išrašymo dienos.

Koks mano užsakymo statusas?

Užsakymo būseną galite matyti savo Smart Vision paskyroje. Čia taip pat rasite paskutinius užsakymus ir numatytą pristatymo datą. Ją taip pat galite rasti mūsų atsiųstame užsakymo patvirtinimo laiške.

Įsigijau multifokalinius akinius ir nešioju juos viduje, tačiau vaizdas atrodo nenatūraliai. Kodėl?

Pradėjus nešioti naujus akinius, visuomet reikia šiek tiek laiko prie jų priprasti. Jeigu tai jūsų pirmoji multifokalinių akinių pora, štai keli patarimai, padėsiantys greičiau prie jų apsiprasti:
Pirmiausiai, jums reikia prisitaikyti prie skirtingų regėjimo zonų. Apatinė lęšio dalis yra skirta įžiūrėti artimus nuotolius, o viršutinė – žiūrėti į tolį.
Nusitaikykite nosies galiuku į objektą, kurį norite matyti ir laikydami smakrą pakeltą, skaitykite stengdamiesi žiūrėti per apatinę lęšio dalį.
Skirtingai nuo vieno židinio lęšių, multifokaliniai lęšiai yra daug tikslesni, todėl tam tikrais atvejais galite matyti susiliejantį ar šiek tiek iškreiptą vaizdą. Visiškai priprasti prie naujų akinių kartais gali prireikti kelių savaičių. Taip pat pasirūpinkite, kad naujuosius akinius nešiotumėte taisyklingoje pozicijoje akių atžvilgiu. Apsilankykite mūsų salone ir mes jums nemokamai padėsime tinkamai sureguliuoti naujus akinius.

Mane domina akiniai, kurie savaime patamsėja išėjus į lauką, norėčiau sužinoti apie juos daugiau.

Šie lęšiai yra vadinami fotochrominiais arba savaime tamsėjančiais lęšiais. Juos rasite mūsų „Transitions Signature“ kolekcijoje. Kontakto su UV spinduliais metu, fotochrominiai lęšiai patamsėja ir tampa akiniais nuo saulės. Kai esate aplinkoje, kurioje nėra tiesioginės UV spinduliuotės, akiniai grįžta į normalią būseną. Fotochrominiai lęšiai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi nešioti akinius kiekvieną dieną ir leidžia nemažai laiko lauke, tačiau nenori nuolatos nešiotis antrų akinių nuo saulės. Norime pastebėti, kad fotochrominiai lęšiai beveik nepatamsėja vairuojant, kadangi automobilio langas sulaiko didelę dalį UV spindulių.

Jeigu norite įsigyti receptinius fotochrominius akinius, kurie patamsėtų vairuojant, siūlome „Transitions XTRActive” lęšius, kurie patamsėja iki 53% net ir nesant tiesioginio kontakto su UV spinduliais.

Ką apie mano rėgėjimą recepte sako PL/ PLANUM?

Jeigu jūsų recepte ties abiem akimis įrašytas Planum arba PL, tai reiškia, jog jūsų regėjimas yra idealus ir jums nėra reikalingi akiniai. Receptas yra skirtas parodyti jūsų regėjimo testo rezultatus ir korekcijai reikalingus parametrus. Minuso ženklas reiškia, jog turite miopiją, o pliuso – hyperopiją. PL reiškia „planum“ – jokio recepto arba tiesiog – nulis. Tačiau nepamirškite, jog abi akys gali būti skirtingos: jei vienai iš jų nustatytas planum, tai nereiškia, jog ir kitai galioja tas pats.J=

Sekite musFacebook
&
Instagram