Apie mus

KAIP GIMĖ IDĖJA?

Gyvenime susidūrus su problema - žmogus natūraliai ieško sprendimo būdo. Taip atsitiko ir mums. Pastebėję, kad norint įsigyti tinkamus, geros kokybės akinius, turime išleisti didelę pinigų sumą, išsikėlėme sau klausimą - ar galima tai pakeisti ir ir kaip tai padaryti?

Kuo daugiau pradėjome domėtis apie optikos verslo veikimo principus, tuo geriau supratome, kad per paskutinį dešimtmetį, šioje sferoje, mažai kas pasikeitė. Tai leido mums ieškoti tinkamesnių, inovatyvesnių sprendimo būdų. Tuomet ir kilo Smart Vision idėja.

 

AR MUMS PAVYKO?

Tikėdami SmartVision idėja nukeliavome pas investuotojus ir įrodėme, kad jai verta tapti produktu, kurį dabar galite įsigyti ir jūs. Šiuo metu savo klientams siūlome profesionalią akių patikrą, stilingus ir geros kokybės akinius, greitą jų pristatymą tiesiai į namus!

 

KAIP TAI ĮGYVENDINOME?

2019 metais pradėjome kurti ir ieškoti naujų sprendimų optikos versle. Norėjome išbandyti netradicines, inovatyvesnes priemones. Pradėjome gaminti Europoje sertifikuotus, aukštos kokybės lęšius. Atidarėme internetines parduotuves visoje Europoje ir keletą parduotuvių, kuriose galima pasitikrinti akis ir pasimatuoti akinių rėmelius gyvai.

Mes stengiamės, kad apsipirkimas internete būtų kuo efektyvesnis ir patogesnis. Todėl klientas akinius gali pasimatuoti mūsų svetainėje 3D pagalba arba parsisiųsti norimus akinių rėmelius į namus ir išbandyti juos gyvai.

Pandemijai sukrėtus pasaulį, SmartVision įžengė į naują optometrijos erą. Laikydamiesi aukščiausių akių priežiūros standartų ir mažindami pandemijos plitimo riziką, pirmieji pristatėme nuotolinę akių patikros paslaugą. Iki šios dienos, net 60% mūsų akių patikrinimų yra atliekama nuotoliniu būdu.

Šiuo metu, SmartVision parduotuvės veikia 9 Europos valstybėse ir plečiasi toliau.

 

Mes tikime, kad pirkti akinius turi būti lengva, patogu ir prieinama kiekvienam!

 

 

Sekite musFacebook
&
Instagram